Já mizérií osudu jsem pronásledován (ulvhedin_grom) wrote in gr_czernowitz,
Já mizérií osudu jsem pronásledován
ulvhedin_grom
gr_czernowitz

Підготовка до 600-ліття Чернівців іде повним ходом! Залишились дрібниці.

Фактично центр міста. Знайома кожному чернівчанину вулиця Буковинська.Тече річка, тече... Завертаємо направоМісцеві аборигени змогли подолати стихію. Штучні траншеї відводять воду прямо в річку Вонючку.Тут не ступала нога двірника... Не дивлячись на регулярну сплату коштів ЖРЕПУ № 9Ракурс в іншу сторону. Дорога до мікрорайону "Пентагон" (вул. Залозецького). Зліва кузня та вулканізація, трохи далі в'їзд до кооперативу гаражів № 5. Праворуч - автостоянка пана Крайса.Панянка йде додому. Для цього необхідно попередньо змінити черевики та дещо обійти калюжі. А якщо бабця з кучмовозом?А це сусід провів каналізацію з рік тому. З дозволу ВАТ "Чернівціводоканал". А навіщо за собою прибирати?Оце - новітні технолгії "Водоканалу" в дії. Протікання води протягом кількох років, понад 2 місяці ремонтів. В результаті пробита водопровідна труба, знищений колодязь, вкрадений люк, та чудове "замітання слідів" - гілочки та стрічечки (стрічечки - це єдине нововведення з радянських часів, бравіссімо!)Це - славнозвісний місток через річку Вонючка (Мольниця), який саме сьогодні не витримав лихої долі та обвалився. Цікаво, скільки ремонтватимуть?
А стан річки - чудова іллюстрація до програми міськради з очищення русел малих річок.А це схема економії "Водоканалу" - вода у воду ллється, і так вже десятиліттями.Я свідомий того, що можливо цьому посту тут не місце, проте прошу модераторів залишити його хоч на якийсь час. Нехай панове можновладці подивляться. Наболіло.
Tags: day-to-day, disaster, present-day reality / tastelessness, suburbs (нетуристичні Чернівці), vul. bukovinska (вул. Буковинська)
Subscribe

 • (no subject)

  1. Дитячий шпиталь (споруджений в 1908-1910 роках на кошти Германа фон Фішера, архітектор Вільгельм Кемплер). Фото 1910-1918 років. 2. Вид на…

 • Skating Ground in Czernowitz

  Where exactly was it? Link: Austrian State Archives

 • Головна. Головна. 67.

  Originally posted by whasup at Из серии "Обходим дозором" Автор ve_shu Источник mail RU Из серии "Обходим дозором"…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments