Blacky (kamienczanka) wrote in gr_czernowitz,
Blacky
kamienczanka
gr_czernowitz

Florile Dalbe

Florile Dalbe
Абсолютно випадково, як і колись на Мерцишор, потрапили сьогодні з мамою на традиційний (як з'ясувалося) фестиваль зимових румунських звичаїв Florile Dalbе. ((уявлення не маю, що це:о). Біла квітка? Cніжинка? Квітка морозу?) Кілька кадрів під катом.
Для тих, кому релігія заважає ходити під кат, - резюме: Ну Волока даєєєєє...


Колективів з румуно- і молдаво-мовних районів області приїхало стільки, що не здивуюся, якщо фестиваль продовжується дотепер. Зал забитий вщент - переважно артистами і батьками артистів (дитина поїхала в область виступати!!!). Телебачення - і сотні аматорів-фотографів, не проштовхнутися.

Florile Dalbe
Колектив з чернівецької гімназії номер шапте, з румунською мовою викладання.

Florile Dalbe
Мама сиділа поруч з дуже балакучим головою колгоспу. Спочатку він заливався солов'єм румунською, потім, побачивши, що його не розуміють, перейшов на українську. За його словами, ці дівчата з (Глибоцького? Новоселицького?) району виконували дуже старовинну румунську мелодію.

Florile Dalbe
Публіка в залі.

Florile Dalbe
Так як сидячих місць не було, притулилася збоку від сцени. І побачила он кого. Дуже новорічний кадр. Зверніть увагу на костюм. Навіть в старих дитячих кінофільмах в діда мороза такої розкішної бороди не було. Супер-вбрання.

Florile Dalbe
Власне, колектив з глибоцького району посіває на сцені. Мені більше всього подобаються дівчатка - крайні ліворуч (смішна) і праворуч (а ця красунею буде).
Коли після посівання на сцену вийшли вже бачений вами Дід мороз з Снігуронькою і Новим роком, зал ахнув. Ну ж бо Волока - село професіоналів у кравецтві. Я ніколи нічого подібного не бачила. Так, занадто блищить, так, до "скромного шику" ще дуже далеко, так, Кейт Міддлтон навряд чи обере щось подібне для вінчання з принцем, але все одно - ух! Дивіться:
Florile Dalbe
Tags: event, palac kultury (палац культури), people (люди), research journey
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments