Український погляд (chernovstepan) wrote in gr_czernowitz,
Український погляд
chernovstepan
gr_czernowitz

Вручено цьогорічну міжнародну премію імені Ольги Кобилянської

1

Вчора в конференц-залі, готелю “Буковина” відбулось вручення щорічної премії Ольги Кобилянської. Буковинські горлиці цього року виповнилося 150 років.

Мистецьку премію імені Ольги Кобилянської заснували у 2006 році. Поза минулого року вона стала міжнародною, адже її лауреаткою обрали голову Союзу українок у Румунії Ярославу Колотило.Присуджують премію щороку за кращий літературний, художній або публіцистичний твір, наукову розвідку про життєдіяльність сучасної жінки в Україні, становище її в суспільстві, ситуацію щодо гендерної політики в державі.

Лауреатами стали художниця Марина Рибачук, викладач мовознавства Львівського національного університету Надія Черкес, письменник та сценарист Василь Довгий та мер міста Гура-Гуморулуй Марюс Урсачук.

Чернівецька обласна універсальна бібліотека імені Михайла Івасюка,випустила бібліографічний покажчик лауреатів премії (2006-2012рр.)

Під час урочистостей співзасновниця премії, редактор «Буковинського віча» Віра Китайгородська привітала нових лауреатів і наголосила, що у планах — міжнародний статус премії, збільшення меценатського фонду та розширення числа номінацій. Тема ж робіт, яка розглядається журі, залишається незмінною: «Становище жінки в українському суспільстві».

Степан Карачко, краєзнавець2


3


4


5


6


7


8910


1112


131415

DSCF4765


DSCF4766
Tags: art (мистецтво), people (люди)
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments